Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1362-BX00X-G-F i7-13620H 16 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
45.495,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 45495.06
Casper Nirvana X650 i7-13620H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1362-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
2 46809
Casper Nirvana X650 I7-13620H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" X650.1362-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
46.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 46799.00
Casper Nirvana X650 İ7-13620H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos 15.6" Laptop X650.1362-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
46.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 46799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK