Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Nirvana X650 i7-13620H 16GB DDR5 1TB SSD W11P 15.6" Laptop X650.1362-BF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 44899.00
Casper Nirvana X650.1362-DF00R-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
51.417,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 51417.06
Casper Nirvana X650 i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD W11P 15.6" Laptop X650.1362-DF00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 52909
Casper Nirvana X650 I7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD Windows 11 Pro 15.6" X650.1362-DF00R-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
52.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 52899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK