Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1362-DF00X-G-F i7-13620H 32 GB 1 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
43.615,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 43615.06
Casper Nirvana X650 i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 44909
Casper Nirvana X650 I7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" X650.1362-DF00X-G-F - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur | 8 yorum
44.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 44899.00
CASPER Nirvana X650 i7-13620H 32GB DDR5 1TB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1362-DF00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
44.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 44899.00
Casper Nirvana X650 İ7-13620H 32Gb Ddr5 1Tb Ssd Freedos 15.6" Laptop X650.1362-Df00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
44.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
5 44899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK