Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X650.1362-DV00X-G-F i7-13620H 32 GB 500 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
41.923,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 41923.06
Casper Nirvana X650 i7-13620H 32GB DDR5 480GB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1362-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
2 43209
Casper Nirvana X650 I7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X650.1362-DV00X-G-F - 500 GB - 32 GB
Satıcı: Casper Excalibur
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 43199.00
CASPER Nirvana X650 i7-13620H 32GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Laptop X650.1362-DV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 43199.00
Casper Nirvana X650 İ7-13620H 32Gb Ddr5 500Gb Ssd Freedos 15.6" Laptop X650.1362-Dv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 43199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK