Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X700.7430-8F00X-G-F R5-7430U 8 GB 1 TB NVMe SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
29.985,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
1 29985.06
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8F00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
30.281,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 30281.02
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8F00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
30.782,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 30782.54
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8F00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
30.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 30909
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8F00X-G-F - 1 TB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur
30.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 30899.00
CASPER Nirvana X700.7430-8F00X-G-F Amd Ryzen 5-7430U 8GB RAM 1TB NVMe SSD DOS 15.6" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
30.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 30899.00
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8Gb 1Tb Ssd 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8F00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
30.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 30899.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK