Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X700.7430-8V00X-G-F R5-7430U 8 GB 500 GB NVMe SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
28.199,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 28199.06
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
28.517,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 28517.02
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
28.949,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 28949.04
Casper Nirvana X700.7430-8V00X-G-F AMD Ryzen 5-7430U 8GB RAM 500GB NVME SSD Freedos Satıcı: Casper Excalibur
29.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 29109
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 8GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-8V00X-G-F - 500 GB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur
29.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 29099.00
CASPER Nirvana X700.7430-8V00X-G-F Ryzen 5 7430U 8GB RAM 500GB NVMe SSD Freedos 15.6" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
29.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 29099.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK