4.9 (5 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Casper Nirvana X700.7430-BF00X-G-F Laptop Fiyatları

Casper Nirvana X700.7430-BF00X-G-F R5-7430U 16 GB 1 TB NVMe SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: DomiRobot

31.410,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 31410.10
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BF00X-G-F - 16 GB - 1 TB

Satıcı: DomiRobot

31.930,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 31930.40
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BF00X-G-F

Satıcı: Domirobot

31.946,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 31946.60
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BF00X-G-F

Satıcı: DomiRobot

32.508,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 32508.00
Casper Nirvana X700.7430-BF00X-G-F R5-7430U 16 GB 1 TB NVMe SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: CasperExcalibur

33.839,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 33839.06
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BF00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

34.201,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 34201.02
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BF00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

34.739,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 34739.04
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BF00X-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

34.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 34909
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 1TB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BF00X-G-F - 16 GB - 1 TB

Satıcı: Casper Excalibur

34.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 34899.00
CASPER Nirvana X700.7430-BF00X-G-F Amd Ryzen 5-7430U 16GB RAM 1TB NVMe SSD DOS 15.6" Laptop

Satıcı: Casper Excalibur

34.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 34899.00
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16Gb 1Tb Ssd 15.6" Freedos Laptop X700.7430-Bf00x-G-F

Satıcı: Casper Excalibur

34.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 34899.00

Casper Nirvana X700.7430-BF00X-G-F Laptop Fiyat Geçmişi

Casper Nirvana X700.7430-BF00X-G-F Laptop Temel Özellikleri

Casper Nirvana X700.7430-BF00X-G-F Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Kalınlık 19.2 mm
• Ağırlık 1.60 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7430U
• İşlemci Temel Frekans 2.3 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.3 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 6 Adet
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 15 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W
• İşlemci Teknolojileri AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD FreeSync CPU Socket FP6 HDCP Version Supported 2.2 Miracast Multi-Monitor Support Multithreading (SMT) USB Type-C® DisplayPort™ Alternate Mode

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Depolama Desteği 1 x M.2 SSD

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB 3.0
• HDMI Var
• Bluetooth Var
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Kamera Özellikleri 720p
• Diğer Özellikler Dolby Ses 2 x 2W Hoparlör
• Pil Gücü 38.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 2 Hücreli

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 1800 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX Version 12 DisplayPort Extensions Adaptive-Sync DisplayPort Max Refresh Rates (SDR) 3840x2160 @ 60Hz DisplayPort Version 2.0 GPU Max. Memory 2 GB HBR3 HDCP Version Supported 2.2 HDR Metadata OpenCL™ 2.2 OpenGL 4.6 1920x1080 @ 240Hz 2560x1440 @ 180Hz 3440x1440 @ 144Hz

Casper Nirvana X700.7430-BF00X-G-F Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.