Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X700.7430-BV00P-G-F R5-7430U 16 GB 500 GB NVMe SSD 15.6" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
35.531,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 35531.06
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11H Laptop X700.7430-BV00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
35.867,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 35867.02
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11H Laptop X700.7430-BV00P-G-F Satıcı: Casper Excalibur
36.476,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 36476.04
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11H Laptop X700.7430-BV00A-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
36.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 36599.00
CASPER Nirvana X700.7430-BV00A-G-F Ryzen 5 7430U 16GB RAM 500GB NVMe SSD W11H 15.6" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
36.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 36599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK