Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X700.7430-BV00R-G-F R5-7430U 16 GB 500 GB NVMe SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
40.419,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 40419.06
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X700.7430-BV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
40.767,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 40767.02
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X700.7430-BV00R-G-F Satıcı: Casper Excalibur
41.494,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 41494.04
Casper Nirvana X700.7430-BV00R-G-F AMD Ryzen 5-7430U 16GB RAM 500GB NVME SSD Windows 11 Pro Satıcı: Casper Excalibur
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 41609
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" W11P Laptop X700.7430-BV00R-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 41599.00
CASPER Nirvana X700.7430-BV00R-G-F Ryzen 5 7430U 16GB RAM 500GB NVMe SSD W11P 15.6" Laptop Satıcı: Casper Excalibur
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 41599.00
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16Gb 500Gb Ssd 15.6" W11p Laptop X700.7430-Bv00r-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
41.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 41599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK