Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X700.7430-BV00X-G-F R5-7430U 16 GB 500 GB NVMe SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
32.053,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 32053.06
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
32.339,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 32339.02
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BV00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
32.905,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 32905.54
Casper Nirvana X700.7430-BV00X-G-F AMD Ryzen 5-7430U 16GB RAM 500GB NVME SSD Freedos Satıcı: Casper Excalibur
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
4 33009
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16GB 500GB SSD 15.6" Freedos Laptop X700.7430-BV00X-G-F - 500 GB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 32999.00
CASPER Nirvana X700.7430-BV00X-G-F Ryzen 5 7430U 16GB RAM 500GB NVMe SSD Freedos Laptop 15.6 Satıcı: Casper Excalibur
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 32999.00
Casper Nirvana X700 Ryzen5-7430U 16Gb 500Gb Ssd 15.6" Freedos Laptop X700.7430-Bv00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
32.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 32999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK