Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X750.1342-8V00X-G-F i5-13420H 8 GB 500 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
30.361,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 30361.06
Casper Nirvana X750 i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
30.673,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 30673.02
Casper Nirvana X750 i5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
31.168,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 31168.54
Casper Nirvana X750 i5-13420H 8GB DDR5 480GB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8V00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
31.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
4 31309
Casper Nirvana X750 I5-13420H 8GB DDR5 500GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar X750.1342-8V00X-G-F - 500 GB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur
31.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 31299.00
Casper Nirvana X750 İ5-13420H 8Gb Ddr5 500Gb Ssd Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8V00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
31.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 31299.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK