Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X750.1342-8X00X-G-F i5-13420H 8 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
42.017,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 42017.06
Casper Nirvana X750 i5-13420H 8GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8X00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
42.335,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 42335.02
Casper Nirvana X750 i5-13420H 8GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8X00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.134,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 43134.54
Casper Nirvana X750 i5-13420H 8GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8X00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
4 43209
Casper Nirvana X750 I5-13420H 8GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" X750.1342-8X00X-G-F - 2 TB - 8 GB
Satıcı: Casper Excalibur
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 43199.00
Casper Nirvana X750 İ5-13420H 8Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos 15.6" Laptop X750.1342-8X00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
43.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 43199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK