Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana X750.1342-BX00X-G-F i5-13420H 16 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
45.307,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 45307.06
Casper Nirvana X750 i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
45.667,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 45667.02
Casper Nirvana X750 i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.512,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 46512.04
Casper Nirvana X750 i5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" Laptop X750.1342-BX00X-G-F Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
4 46609
Casper Nirvana X750 I5-13420H 16GB DDR5 2TB SSD Freedos 15.6" X750.1342-BX00X-G-F - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 46599.00
Casper Nirvana X750 İ5-13420H 16Gb Ddr5 2Tb Ssd Freedos 15.6" Laptop X750.1342-Bx00x-G-F
Satıcı: Casper Excalibur
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 46599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK