Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CASPER Nirvana Intel Core i5-1335U 16 GB RAM 500GB NVMe SSD Freedos-Mavi Z100.1335-BV00X-M-Q Satıcı: Casper Excalibur
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 37999.00
Casper Nirvana Z100.1335-BF00X-M-Q i5-1335U 16 GB 1 TB NVMe SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
38.633,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
2 38633.06
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 1TB SSD 14" Freedos Mavi Laptop Z100.1335-BF00X-M-Q Satıcı: Casper Excalibur
39.003,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 39003.02
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 1TB SSD 14" Freedos Mavi Laptop Z100.1335-BF00X-M-Q Satıcı: Casper Excalibur
39.660,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 39660.54
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 1TB SSD 14" Freedos Mavi Laptop Z100.1335-BF00X-M-Q
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
39.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 39799.00
CASPER Nirvana Intel Core i5 1335U 16 GB RAM 1TB NVMe SSD Freedos-Mavi Z100.1335-BF00X-M-Q Satıcı: Casper Excalibur
39.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 39799.00
Casper Nirvana Z100 İ5-1335U 16Gb Lpddr5 1Tb Ssd 14" Freedos Mavi Laptop Z100.1335-Bf00x-M-Q
Satıcı: Casper Excalibur
39.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 39799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK