Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana Z100.1335-BF00X-S-Q i5-1335U 16 GB 1 TB NVMe SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
38.633,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 38633.06
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 1TB SSD 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-BF00X-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
39.003,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 39003.02
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 1TB SSD 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-BF00X-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
39.660,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 39660.54
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 1TB SSD 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-BF00X-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur
39.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 39799.00
CASPER Nirvana Z100.1335-BF00X-S-Q Intel Core i5-1335U 16 GB RAM 1TB NVMe SSD Freedos - Oniks Siyah Satıcı: Casper Excalibur
39.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 39799.00
Casper Nirvana Z100 İ5-1335U 16Gb Lpddr5 1Tb Ssd 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-Bf00x-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur
39.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 39799.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK