Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana Z100.1335-BV00X-S-Q i5-1335U 16 GB 500 GB NVMe SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
36.941,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 36941.06
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 500GB SSD 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-BV00X-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
37.239,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 37239.02
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 500GB SSD 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-BV00X-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
37.923,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 37923.54
Casper Nirvana Z100 i5-1335U 16GB LPDDR5 500GB SSD 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-BV00X-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur | 2 yorum
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 37999.00
CASPER Nirvana Z100.1335-BV00X-S-Q Intel Core i5-1335U 16 GB RAM 500GB NVMe SSD Freedos-Oniks Siyah Satıcı: Casper Excalibur
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 37999.00
Casper Nirvana Z100 İ5-1335U 16Gb Lpddr5 500Gb Ssd 14" Freedos Oniks Siyah Laptop Z100.1335-Bv00x-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 37999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK