Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana Z100.1355-BV00A-S-Q i7-1355u 16 GB 500 GB NVMe SSD 14" W11 Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
48.221,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 48221.06
Casper Nirvana Z100 i7-1355U 16GB LPDDR5 500GB SSD 14" W11H Oniks Siyah Laptop Z100.1355-BV00A-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
48.607,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 48607.02
Casper Nirvana Z100 i7-1355U 16GB LPDDR5 500GB SSD 14" W11H Oniks Siyah Laptop Z100.1355-BV00A-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
49.503,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 49503.54
Casper Nirvana Z100 i7-1355U 16GB LPDDR5 500GB SSD 14" W11H Oniks Siyah Laptop Z100.1355-BV00A-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur
49.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 49599.00
CASPER Nirvana Z100.1355-BV00A-S-Q Intel Core i7-1355U 16GB RAM 500GB NVMe SSD Windows11-Oniks Siyah Satıcı: Casper Excalibur
49.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 49599.00
Casper Nirvana Z100 İ7-1355U 16Gb Lpddr5 500Gb Ssd 14" W11h Oniks Siyah Laptop Z100.1355-Bv00a-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur
49.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 49599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK