Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Casper Nirvana Z100.1355-BX00A-S-Q i7-1355u 16 GB 2 TB NVMe SSD 14" W11 Dizüstü Bilgisayar Satıcı: CasperExcalibur
59.219,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 59219.06
Casper Nirvana Z100 i7-1355U 16GB LPDDR5 2TB SSD 14" W11H Oniks Siyah Laptop Z100.1355-BX00A-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
59.779,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 59779.02
Casper Nirvana Z100 i7-1355U 16GB LPDDR5 2TB SSD 14" W11H Oniks Siyah Laptop Z100.1355-BX00A-S-Q Satıcı: Casper Excalibur
60.794,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 60794.04
Casper Nirvana Z100 i7-1355U 16GB LPDDR5 2TB SSD 14" W11H Oniks Siyah Laptop Z100.1355-BX00A-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 60999.00
CASPER Nirvana Z100.1355-BX00A-S-Q Intel Core i7-1355U 16 GB RAM 2TB NVMe SSD Windows 11-Oniks Siyah Satıcı: Casper Excalibur
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 60999.00
Casper Nirvana Z100 İ7-1355U 16Gb Lpddr5 2Tb Ssd 14" W11h Oniks Siyah Laptop Z100.1355-Bx00a-S-Q
Satıcı: Casper Excalibur
60.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
6 60999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK