Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Alienware 16 Aurora AC16250-RPLHR006HOM21 Intel Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Techburada
45.119,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 45119.06
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core i5-210H RTX4050-85W 16GB DDR5 RAM 512GB M.2 SSD 16" 2K WQXGA Windows 11 Home AC16250 Satıcı: TECHBURADA
46.079,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
2 46079.04
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 5-210H Rtx4050 16Gb Ram 512Gb M.2 Ssd 16" 2K Wqxga Windows11 Home Ac16250
Satıcı: Techburada
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 47999.00
Dell Alienware 16 Aurora AC16250-RPLHR006HOM21 Intel Core 5 210H 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
50.412,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 50412.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK315 yorum