Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core i5-210H RTX4050-65W 16GB DDR5 RAM 512GB M.2 SSD 16" 2K WQXGA Windows11 Home AC16250 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Techburada | 7 yorum
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 44999.00
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core i5-210H RTX4050 16GB RAM 512GB M.2 SSD 16" 2K WQXGA Windows11 Home AC16250 Satıcı: TECHBURADA
45.900,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 45900.01
Dell Alienware Aurora16 Ac16250 Core5 210H 16Gb 512Ssd Rtx4050 16" Wqxga W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
50.375,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 50375.90
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core i5-210H RTX4050-65W 16GB DDR5 RAM 512GB M.2 SSD 16" 2K WQXGA Windows11 Home AC16250 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks | 7 yorum
52.545,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 52545.45
Dell Alienware 16 Aurora AC16250-C716156W-FR19 Core 7-240H 16 GB 512 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: farhatech
69.230,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 69230.06
Dell Alienware 16 Aurora Intel Core 7-240H AC16250-C716156W FR19 16 GB DDR5 512 GB RRTX5060 8GB 2K WQXGA 120Hz WVA Windows 11 Home 16" Gaming Laptop Satıcı: FARHA TECH
71.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 71349.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK