Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Alienware 16X Aurora AC16251 Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX5060 115W 16 WQXGA 240Hz Window Satıcı: Ebrar Bilgisayar
77.774,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 77774.24
Dell Alienware 16X Aurora AC16251 Ultra 9 275HX 16GB 1tb SSD 8gb RTX5060 115W 16 Wqxga 240Hz Windows 11 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 8 yorum
78.342,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 78342.26
Dell Alienware 16X Aurora AC16251 Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX5060 115W 16 WQXGA 240Hz Window Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
78.618,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 78618.50
Dell Alienware 16X Aurora AC16251 Ultra 9 275HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX5060 115W 16 WQXGA 240Hz Windows 11 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
82.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 82809.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK