Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EbrarBilgisayar
32.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 32949.00 Dell G15 5530 G55302401005U i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: qobostore
33.704,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 33704.04 Dell G15 5530 G55302401005U i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: aybilbilgisayar
34.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 34000.00 Dell Gaming G15 5530 G55302401005U Intel Core i7 13650Hx 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD Rtx3050 FHD Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: Ebrar Bilgisayar
34.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34329.00 Dell G15 5530 G155530005U I7-13650HX 16GB 512SSD RTX3050 15.6" Full Hd Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Ebrar Bilgisayar
34.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 34339 Dell G15-5530 Intel I7-13650HX 16GB 512GB SSD 6gb RTX3050 15.6"fhd 120Hz Gaming Ubuntu Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
34.329,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 34339 DELL Gaming G15 5530 Intel i7-13650HX 16GB 512GB SSD GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 15.6" 120Hz UbuntuSatıcı: Ebrar Bilgisayar
35.519,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 35519.04 Dell G15 5530 İ7-13650Hx 16Gb 512Gb Nvme Ssd 15.6" Rtx3050 120Hz Ubuntu G155530005u Gaming Notebook 40.010,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
8 40010.85 DELL G15 5530 İ7-13650Hx 16Gb 512Gb Nvme SSD 15.6" Rtx3050 120 Hz Ubuntu G155530005U Gaming NotebookSatıcı: EX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 41009 Dell G15 5530 G155530005U I7-13650HX 16GB 512SSD RTX3050 15.6" Fullhd Freedos Taşınabilir BILGISAYARSatıcı: Hepbizebak | 1 yorum
42.297,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
10 42307 DELL Gaming G15 5530 Intel i7-13650HX 16GB 512GB SSD GeForce RTX 3050 6GB GDDR6 15.6" 120Hz UbuntuSatıcı: dualpazar
42.509,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
11 42509.51 Dell G15 5530 G155530005U i7-13650HX 16GB 512SSD RTX3050 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar T27108Satıcı: 70Milyon
48.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
12 48399.00 G15 5530 İ7-13650Hx 16Gb 512Gb Nvme Ssd 15.6" Rtx3050 120Hz Ubuntu G155530005U Gaming Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
50.631,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 50641.26 Dell G15 5530 İ7-13650Hx 16Gb 512Gb Nvme Ssd 15.6" Rtx3050 120Hz Ubuntu G155530005u Gaming NotebookSatıcı: BİLİŞİMSE
51.230,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
14 51230.69