Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
42.769,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 42769.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 16GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U02+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
42.769,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 42779 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 16Gb Ddr5ram 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G155530008u02+Weblegelsincanta 43.452,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 43452.48 Dell G15 5530 I5-13450HX 16GB RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6" 165Hz Fhd FDOS G155530008U02+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 45499.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 16GB DDR5Ram 1TB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Freedos G155530008U02+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 45499.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 16GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U02+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 45509.98