Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
45.119,00 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
1 45129 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 32Gb Ddr5ram 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G155530008u05+Weblegelsincanta 47.039,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 47039.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U05+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 48009.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32GB DDR5Ram 1TB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Freedos G155530008U05+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 48009.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32GB DDR5Ram 1TB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U05+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 47999.98