Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
46.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
1 47009 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 32Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G155530008u06+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
2 47999.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32GB DDR5Ram 2TB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U06+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 47999.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U06+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
48.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 49009.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32GB DDR5Ram 2TB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Freedos G155530008U06+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
49.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 49999.98