Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
47.469,00 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
1 47479 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U07+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
49.489,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 49499.98 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 64Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G155530008u07+Weblegelsincan 49.489,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 49489.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64GB DDR5Ram 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G155530008U07+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
50.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 50499.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64GB DDR5 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Freedos G155530008U07+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
50.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 50499.98