Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
43.333,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
1 43333.99 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 16GB DDR5Ram 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH11+WeblegelsinÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
43.333,00 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 43343 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 16GB DDR5Ram 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008U11+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
43.709,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 43709.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 16GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U11+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
43.709,00 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
4 43719 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 16Gb Ddr5ram 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G155530008wh11+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
44.025,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 44025.48 Dell G15 5530 I5-13450HX 16GB 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6" 165Hz Fhd W11HOME G155530008WH11+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
46.099,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 46099.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 16GB DDR5 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008WH11+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.099,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 46109.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 16GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH11+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
46.099,98 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 46109.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 16GB DDR5 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008U11+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 46509.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 16GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U11+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
59.240,97 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 59250.97