Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
43.615,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 43625 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 32Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G155530008wh13+WeblegeSatıcı: Weblegelsin
44.311,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 44311.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U13+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
44.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 44659 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH13+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
46.399,98 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 46409.98 Dell G15 5530 I5-13450HX 32GB 512GBSSD 6GB RTX4050 15,6" 165Hz Fhd W11HOME G155530008WH13+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
46.399,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 46399.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5Ram 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH13+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.399,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 46399.98 Dell G15 5530 i5-13450HX 32gb DDR5 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008WH13+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.399,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
7 46409.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U13+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
47.499,98 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 47509.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5Ram 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008U13+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
9 47499.98 Dell G15 5530 i5-13450HX 32gb DDR5 512GB SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008U13+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 47509.98