Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
45.119,00 TL + Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 45129 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U14+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
46.059,00 TL + Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 46069 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH14+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
47.039,98 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 47049.98 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 32Gb Ddr5ram 1Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G155530008wh14+WeblegelsSatıcı: Weblegelsin
47.039,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
4 47039.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5Ram 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH14+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 47999.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008WH14+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 47999.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U14+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
48.019,98 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 48029.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5Ram 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008U14+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
48.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 48999.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5 1tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008U14+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
48.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 48999.98