Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
46.717,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 46727 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 32Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G155530008wh15+WeblegelsSatıcı: Weblegelsin
47.463,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 47463.48 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U15+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
47.939,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 47949 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH15+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
49.699,98 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 49709.98 Dell G15 5530 I5-13450HX 32GB 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6" 165Hz Fhd W11HOME G155530008WH15+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
49.699,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 49699.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5Ram 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH15+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
49.699,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 49699.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008WH15+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
49.699,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 49699.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U15+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
50.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 51009.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5Ram 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008U15+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
50.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 50999.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32gb DDR5 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008U15+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
50.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 51009.98