Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
45.965,00 TL + Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 45975 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 64Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G155530008wh16+WeblegeSatıcı: Weblegelsin
46.943,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 46943.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64gb DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH16+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.943,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 46943.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH16+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
47.921,98 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 47931.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U16+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
48.409,00 TL + Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 48419 Dell G15 5530 i5-13450HX 64gb DDR5 512gb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008WH16+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
48.899,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 48909.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64gb DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008U16+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
49.439,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 49439.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U16+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
50.469,98 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 50479.98 Dell G15 5530 i5-13450HX 64gb DDR5 512gb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008U16+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
51.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 51509.98