Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
49.067,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 49077 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64gb DDR5Ram 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH18+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
50.111,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 50111.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008WH18+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
51.155,98 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 51165.98 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 64Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx4050 15,6 Inc 165Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G155530008wh18+WeblegelsSatıcı: Weblegelsin
51.155,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 51155.98 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U18+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: WEBLEGELSİN
51.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 51709 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64gb DDR5 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008WH18+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
52.199,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 52209.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64gb DDR5Ram 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G155530008U18+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
52.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 52799.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX4050 15,6 Inç 165Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G155530008U18+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
53.899,98 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 53909.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64gb DDR5 2tb SSD 6GB RTX4050 15,6 İnç 165Hz FHD WIN11Home G155530008U18+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
54.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 55009.98