Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
40.419,00 TL + Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
1 40429 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32GB DDR5Ram 512GB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G5530240100504+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
41.279,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 41279.99 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G5530240100504+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
42.139,98 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 42149.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G5530240100504+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
42.139,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 42139.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32GB DDR5 512GB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos G5530240100504+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
42.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 43009.98