Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
44.179,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 44189 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G5530240100506+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
46.059,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 46059.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G5530240100506+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
46.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 47009.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32GB DDR5Ram 2TB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G5530240100506+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 46999.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32GB DDR5 2TB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos G5530240100506+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
5 47009.98