Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
39.009,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 39009.99 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 16GB DDR5Ram 512GB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G5530240100510+WeblegelsinÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
39.009,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 39019 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 16Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G5530240100510+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
39.632,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 39632.48 Dell G15 5530 I7 13650HX 16GB 512GBSSD 6GB RTX3050 15,6" 120Hz Fhd W11HOME G5530240100510+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
41.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 41499.98 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 16GB DDR5 512GB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Home G5530240100510+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
41.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
5 41499.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G5530240100510+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
52.870,97 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
6 52880.97