Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
42.769,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 42779 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 16Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G5530240100512+WeblegelsiSatıcı: Weblegelsin
44.589,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 44589.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G5530240100512+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 45509.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 16GB DDR5 2tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Home G5530240100512+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 45509.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 16GB DDR5Ram 2tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G5530240100512+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 45499.98