Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
40.889,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 40899 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G5530240100513+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
42.629,98 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 42639.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G5530240100513+WeblegelSatıcı: Weblegelsin
42.629,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 42629.98 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 32gb DDR5 512GB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Home G5530240100513+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
43.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 43509.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5Ram 512GB SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G5530240100513+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
43.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 43499.98