Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
42.769,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 42779 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 1Tb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G5530240100514+WeblegelsiSatıcı: Weblegelsin
44.589,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 44589.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G5530240100514+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: TekDesa
45.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 45409 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5Ram 1tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G5530240100514+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 45499.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5 1tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Home G5530240100514+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
5 45499.98