Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
44.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 44659 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G5530240100515+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
46.549,98 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 46559.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G5530240100515+WeblegelsiSatıcı: Weblegelsin
46.549,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
3 46549.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5Ram 2tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G5530240100515+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
4 47499.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5 2tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Home G5530240100515+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 47509.98