Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
45.589,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 45599 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 64Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G5530240100516+WeblegelSatıcı: Weblegelsin
46.559,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 46559.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 64gb DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G5530240100516+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
46.559,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 46559.99 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G5530240100516+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
47.529,98 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 47539.98 Dell G15 5530 I7 13650HX 64GB 512GBSSD 6GB RTX3050 15,6" 120Hz Fhd W11HOME G5530240100516+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
48.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 48499.98 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 64gb DDR5 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Home G5530240100516+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
48.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 48509.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 96GB DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G5530240100516+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
51.839,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 51839.99 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 96GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G5530240100516+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
52.919,98 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 52929.98