Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
39.479,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 39479.99 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 16gb DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G5530240100519+WeblegelsinÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
39.479,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 39489 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 16Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11pro Tasinabilir Bilgisayar G5530240100519+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
40.109,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
3 40109.98 Dell G15 5530 I7 13650HX 16GB 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6" 120Hz Fhd W11PRO G5530240100519+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
41.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 41999.98 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 16gb DDR5 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Pro G5530240100519+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
41.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 42009.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G5530240100519+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
53.507,97 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 53517.97