Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
41.359,00 TL + Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 41369 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11pro Tasinabilir Bilgisayar G5530240100522+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
42.019,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 42019.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G5530240100522+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
43.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 44009.98 Dell G15 5530 I7 13650HX 32GB 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6" 120Hz Fhd W11PRO G5530240100522+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
43.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 43999.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G5530240100522+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
43.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 43999.98 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 32gb DDR5 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Pro G5530240100522+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
43.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
6 44009.98