Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
43.239,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 43249 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 1Tb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11pro Tasinabilir Bilgisayar G5530240100523+WeblegelsincantaSatıcı: Weblegelsin
43.929,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 43929.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G5530240100523+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin | 1 yorum
45.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 46009.98 Dell G15 5530 I7 13650HX 32GB 1tb SSD 6gb RTX3050 15,6" 120Hz Fhd W11PRO G5530240100523+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
45.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
4 45999.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5Ram 1tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G5530240100523+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 45999.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5 1tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Pro G5530240100523+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 46009.98