Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
45.119,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 45129 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11pro Tasinabilir Bilgisayar G5530240100524+WeblegelsinSatıcı: Weblegelsin
47.039,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 47039.98 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5RAM 2tb SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G5530240100524+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 48009.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5Ram 2tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G5530240100524+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 47999.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 32gb DDR5 2tb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Pro G5530240100524+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 48009.98