Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
46.059,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 46069 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 64Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 6Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11pro Tasinabilir Bilgisayar G5530240100525+WeblegelsSatıcı: Weblegelsin
47.039,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 47039.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 64gb DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G5530240100525+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.039,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 47039.99 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G5530240100525+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
48.019,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 48029.98 Dell G15 5530 I7 13650HX 64GB 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6" 120Hz Fhd W11PRO G5530240100525+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
48.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 48999.98 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 64gb DDR5 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Pro G5530240100525+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
48.999,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 49009.98 Dell G15 5530 İntel Core İ7 13650Hx 96GB DDR5Ram 512gb SSD 6GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G5530240100525+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
52.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
7 52799.99 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 96GB DDR5RAM 512GB SSD 6gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G5530240100525+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
53.899,98 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 53909.98