Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
49.385,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 49385.71 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi723Satıcı: Zitek Bilişim
50.176,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 50176.82 Dell Gaming G15 G155530012U Zi723 i7 13650Hx 15.6" 16 GB RAM 1 TB SSD RTX 4060 FHD W11Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
52.267,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 52267.52 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi723Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
52.715,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 52725.59 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 16 GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI723 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
52.751,64 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 52761.64