Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Betaplus
40.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 40599.00 Dell Gaming G15 5530 G155530013U Intel Core i7-13650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB 140W 15.6 inç Full HD Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: Betaplus
41.077,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 41077.06 Dell Gaming G15 5530 G155530013U Intel Core i7-13650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB 140W 15.6 inç Full HD Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 138 yorum
41.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 41509 Dell G15 5530 G155530013U i7 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 2 yorum
42.644,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
4 42644.17 Dell Gaming G15 5530 i7-13650HX 16GB 1TB SSD RTX4060/8GB 140W 15.6'' FHD UBUNTU G155530013USatıcı: Per4mance
47.576,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 47576.15 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7-13650HX 64GB 1tb SSD RTX4060 8gb 15.6 Inç Full Hd Gaming Laptop + Microsoft Windows 11 Pro 64 Bit Türkçe USB Kutu G155530013_W641TBSatıcı: Demiray Bilisim
72.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
6 72010