Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
50.007,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 50007.52 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5 512Gb Ssd Rtx4060 8Gb Windows 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz Tasinabilir Bilgisayar G155530013wp04 + Zett 50.805,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 50805.50 Dell G15 5530 Core I7 13650HX 32GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB W11PRO 15.6" Fhd 165Hz G155530013WP04 G155530013WP04WBGNSatıcı: Weblegelsin
53.199,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 53199.48 Dell Gaming G15 5530 I7 13650HX 32GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB WIN 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz G155530013WP04 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
53.199,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 53209.48 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB Ddr5 512GB SSD RTX4060 8gb Windows 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530013WP04 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
67.776,13 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 67786.13