Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
37.975,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 37985 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 32Gb Ddr5ram 1Tb Ssd 4Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G15553024010205+WeblegelsincanSatıcı: Weblegelsin
38.783,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
2 38783.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32GB DDR5Ram 1TB SSD 4GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G15553024010205+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
38.783,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 38783.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 4gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G15553024010205+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
39.591,98 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
4 39601.98 Dell G15 5530 I5-13450HX 32GB 1tb SSD 4gb RTX3050 15,6" 120Hz Fhd FDOS G15553024010205+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
40.399,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 40399.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 32GB DDR5 1TB SSD 4GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos G15553024010205+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
40.399,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 40409.98