Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
39.949,00 TL + Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 39959 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 64GB DDR5Ram 512GB SSD 4GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G15553024010207+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
40.799,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 40799.99 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 64Gb Ddr5ram 512Gb Ssd 4Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar G15553024010207+WeblegelsincSatıcı: Weblegelsin
41.649,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 41649.98 Dell G15 5530 I5-13450HX 64GB 512GB SSD 4gb RTX3050 15,6" 120Hz Fhd FDOS G15553024010207+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
42.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 42499.98 Dell G15 5530 i5-13450HX 64GB DDR5 512GB SSD 4GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos G15553024010207+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
42.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 42509.98 Dell G15 5530 İntel Core i5-13450HX 96GB DDR5Ram 512GB SSD 4GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar G15553024010207+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
47.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 47999.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 96GB DDR5RAM 512GB SSD 4gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar G15553024010207+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
48.999,98 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 49009.98